FaceBook

Regulamin

REGULAMIN REZERWACJI W „LEŚNYM DWORKU” ZAKOPANE

 1. Rezerwację przyjmujemy telefonicznie pod numerem +48 664 011 011. W godzinach od 10.00 do 20.00. Wstępnych ustaleń można także dokonywać drogą mailową biuro@lesnydworek.eu
  Niezbędne jest podanie danych oraz numeru telefonu do kontaktu.
 2. Dokonanie rezerwacji uważa się za potwierdzone, po zaksięgowaniu na koncie naszej firmy uzgodnionego zadatku. Całkowite rozliczenie za pobyt, następuje w dniu przyjazdu Gościa i nie podlega zwrotowi.
 3. Wysokość pobieranego zadatku odpowiada kwocie pierwszego noclegu tj; 160zł do 320zł ( w zależności od sezonu i wyboru apartamentu). W przypadku pobytu weekendowego (2 noce) należy wpłacić 50% całej kwoty. Pobyt jednodniowy opłacamy w całości z góry. Za okres sylwestrowy ( tu minimum 5 nocy), pobieramy kwotę 50% wartości całego pobytu.
 4. Dane firmy i numer konta ; F.H.U. „Joker” Mirosław Kołaciak ul. Krupówki 25a/12 34-500 Zakopane BNP Paribas 53 1600 1042 0002 0141 8088 5001
 5. Wpłacone na konto firmy zadatki, nie podlegają zwrotowi.
 6. Jednocześnie wpłata zadatku po dokonanej rezerwacji wstępnej , oznacza przyjęcie warunków określonych w niniejszym regulaminie przez osobę dokonującą rezerwacji.
 7. Zadatek należy wpłacić w terminie do 3 dni roboczych, od daty dokonania rezerwacji wstępnej. Późniejsze dokonanie wpłaty, możliwe jest tylko po telefonicznym uzgodnieniu . W innym przypadku rezerwacja będzie anulowana.
 8. Nie wpłacenie zadatku w uzgodnionym terminie bez powiadomienia , powoduje anulowanie rezerwacji.
 9. Zwrot zadatku występuje tylko w przypadku rezygnacji na 30 dni przed planowaną datą rozpoczęcia pobytu. Wyjątek stanowi okres sylwestrowy kiedy zadatek jest bezzwrotny.
 10. Paragon fiskalny z nabitą kwotą zadatku ( z datą zaksięgowania na koncie firmy) , oraz paragon z dopłatą za pobyt, dajemy w dniu przyjazdu Gościa.
 11. Wystawiamy faktury VAT.
 12. GOŚCIE KORZYSTAJĄCY Z SYSTEMU CAFETERYJNEGO MYBENEFIT. Najpierw należy ustalić z recepcją wolny termin i dokonać rezerwacji. Następnie po zalogowaniu do panelu Mybenefit , wprowadzić swoje dane, datę rozpoczęcia pobytu i uzgodnioną kwotę ( w zależność od sezonu i pakietu). Brakujące punkty można w systemie dokupić lub dopłacić gotówką na miejscu. My po otrzymaniu maila z systemu Mybenefit z informacją o płatności, akceptujemy uzgodnioną kwotę i potwierdzamy zgodność wprowadzonych danych. Potwierdzenie posyłamy droga mailową. Realizujemy także bony TRAVEL PASS. Paragon fiskalny nabijamy w dniu przyjazdu .
  Nie wystawiamy faktur za pobyty płatne punktami Mybenefit. Nie akceptujemy płatności w systemie bez wcześniejszego ustalenia dostępności.
  Termin może być zmieniony tylko na minimum 30 dni przed przyjazdem. Uzgodniony i niewykorzystany w ustalonym terminie pobyt, przepada.
  Bony Travelpass których nominały są wyższe niż wartość pobytu (np. bon na 500 zł, a pobyt 458 zł) reszta nie jest zwracana.


REGULAMIN WEWNĘTRZNY OBIEKTU „LEŚNY DWOREK” ZAKOPANE

 1. W obiekcie Leśny Dworek obowiązuje zakaz palenia. Dozwolone jest palenie na balkonach i na zewnątrz budynku oraz w budynku grill.
 2. Doba hotelowa obowiązuje od godziny 15.00 do godziny 11.00 dnia następnego. Przedłużenie pobytu nawet o kilka godzin wymaga wcześniejszych ustaleń.
 3. Goście kwaterowani są w godzinach od 15.00 do 22.00. Przybycie wcześniej niż przed godz. 15.00 i później niż po 22.00 oraz pozostawienie bagażu w recepcji i samochodu na parkingu wymaga wcześniejszych ustaleń.
 4. Niestawienie się Gości do godziny 09.00 rano dnia następnego (przyjazd na drugi dzień) jest równoznaczne z rezygnacją z pobytu.
 5. Goście Leśnego Dworku zobowiązani są do dokonania meldunku i dopłaty za pobyt w dniu przyjazdu. Dostają klucze-chip do drzwi wraz z pilotem do bramy parkingu.
 6. Zabrania się użyczania pokoju osobom nie zameldowanym w pokoju. Osoby odwiedzające, mogą przebywać w Leśnym Dworku w godzinach od 10.00 do 20.00. W Leśnym Dworku niestety nie przyjmujemy czworonogów.
 7. W Leśnym Dworku jak i na terenie przyległym do niego ,obowiązuje zachowanie ciszy nocnej od godz. 22.00 do godziny 7.00. Zachowanie w obiekcie także w ciągu dnia nie powinno zakłócać wypoczynku innych gości.
 8. Korzystanie z Leśnej Groty, gdzie znajduje się sauna i jacuzzi możliwe w godzinach od 10.00 do 22.00. Po skorzystaniu, saunę należy zostawić wyłączoną a pokrywę wanny zasuniętą.
 9. Palenie ognia w budynku grill dozwolone do godziny 24.00. Po zakończeniu grillowania, palenisko należy wygasić.
 10. Miejsce Parkingowe jest zapewnione wszystkim Gościom bezpłatnie. Parking jest zamykany całą dobę, monitorowany ale nie strzeżony. Właściciele nie ponoszą odpowiedzialności za samochód oraz znajdujące się e nim rzeczy. Rowery i narty można zostawiać we wskazanym miejscu w obiekcie.
 11. Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wyrządzone uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia obiektu , powstałych z jego winy. Zobowiązani są powiadomić właścicieli o wystąpieniu szkody, niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
 12. Goście łamiący regulamin oraz wprawiający swym zachowaniem w zakłopotanie innych gości Leśnego Dworku , będą proszeni o opuszczenie obiektu bez zwrotu kosztów zarezerwowanego pobytu.
 13. Goście zobowiązani są w dniu wyjazdu zdać apartament w stanie nie pogorszonym oraz oddać do recepcji klucze-chip wraz z pilotem do bramy parkingu.
 14. W Leśnym Dworku niestety nie przyjmujemy czworonogów.
 15. Wynajęcie apartamentu w Leśnym Dworku jest równoznaczne z akceptacją jego regulaminu.


Pozwól sobie na
luksusowy wypoczynek