Regulamin

5OGÓLNE WARUNKI REZERWACJI W „LEŚNYM DWORKU”

 1. Rezerwację przyjmujemy telefonicznie pod numerem +48 664 011 011 w godzinach od 9.00 do 21.00 lub online poprzez formularz rezerwacyjny na naszej stronie; lesnydworek.eu zakładka - rezerwacja. Wstępnych ustaleń można także dokonywać drogą mailową biuro@lesnydworek.eu
  Niezbędne jest podanie danych oraz numeru telefonu do kontaktu.
 2. Po dokonaniu rezerwacji online, dostają Państwo potwierdzenie rezerwacji na wskazany adres mailowy. Na potwierdzeniu widnieje kwota zadatku.
 3. Wysokość pobieranego zadatku odpowiada kwocie 50% wartości pobytu. Za okres sylwestrowy pobieramy kwotę 100% wartości całego pobytu.
 4. Zadatek należy wpłacić w terminie 3 dni roboczych, licząc od daty dokonania rezerwacji wstępnej. Późniejsze dokonanie wpłaty, możliwe jest tylko po telefonicznym uzgodnieniu. Nie wpłacenie zadatku skutkuje anulowaniem rezerwacji.
 5. Dane firmy i numer konta; F.H.U. „Joker” Mirosław Kołaciak ul. Krupówki 25a/12, 34-500 Zakopane, Bank: BNP Paribas Bank Polska S.A. 53 1600 1042 0002 0141 8088 5001.
 6. Dokonanie rezerwacji uważa się za potwierdzone, po zaksięgowaniu na koncie uzgodnionego zadatku. Całkowite rozliczenie za pobyt, następuje w dniu przyjazdu Gościa i nie podlega zwrotowi.
 7. Jednocześnie wpłata zadatku po dokonanej rezerwacji wstępnej, oznacza przyjęcie warunków określonych w niniejszym regulaminie przez osobę dokonującą rezerwacji.
 8. Skrócenie pobytu jest traktowane jako rezygnacja i wiąże się z uregulowaniem rachunku za cały deklarowany pobyt.
 9. Wpłacone na konto firmy zadatki, nie podlegają zwrotowi. Zwrot zadatku występuje tylko w przypadku rezygnacji na 30 dni przed planowaną datą rozpoczęcia pobytu. Wyjątek stanowi okres sylwestrowy kiedy zadatek jest bezzwrotny.
 10. Płatność jest rozliczana rachunkiem zwykłym (paragon) lub fakturą vat. FAKTURY VAT ZA POBYT WYSTAWIAMY TYLKO PO WCZEŚNIEJSZYM USTALENIU.
 11. Dokonując rezerwacji podają Państwo dane osobowe, tym samym wyrażając zgodę na umieszczenie ich w bazie danych serwisu. Dane te będą wykorzystane w celu przeprowadzenia procesu rezerwacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
 12. Rezerwując pobyt w Leśnym Dworku jednocześnie wyrażają Państwo zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i ofert promocyjnych dotyczących naszego obiektu.
 13. GOŚCIE KORZYSTAJĄCY Z SYSTEMU CAFETERYJNEGO MYBENEFIT. Najpierw należy ustalić z recepcją wolny termin i dokonać rezerwacji telefonicznej lub poprzez stronę lesnydworek.eu. Następnie po zalogowaniu do panelu Mybenefit, wprowadzić swoje dane, datę rozpoczęcia i zakończenia pobytu. System sam obliczy kwotę. Jeżeli na platformie jest niewystarczająca ilość punktów, zostaną Państwo przekierowani do dopłaty - poprzez przelew online lub dopłata kartą. My po otrzymaniu informacji od MYBENEFIT o płatności, akceptujemy uzgodnioną kwotę i potwierdzamy zgodność wprowadzonych danych. Potwierdzenie rezerwacji odsyłamy drogą mailową. Nie akceptujemy płatności w systemie, bez wcześniejszego ustalenia dostępności.
  Realizujemy także bony TRAVELPASS
  Jeśli wartość bonów TravelPass jest niższa, niż obliczony koszt pobytu - można dopłacić u nas brakującą kwotę. Bony Travelpass których nominały są wyższe niż wartość pobytu (np. bon na 500 zł, a pobyt 480 zł) reszta nie jest zwracana. Paragon dajemy po przyjeździe. Nie wystawiamy faktur za pobyt płatny przez platformę Mybenefit.
  Uzgodniony i niezrealizowany pobyt przepada. Nie zwracamy płatności po jej zaakceptowaniu w systemie. Termin może być zmieniony na inny - tylko na minimum 30 dni przed przyjazdem !


REGULAMIN OBIEKTU „LEŚNY DWOREK”

 1. W obiekcie Leśny Dworek obowiązuje zakaz palenia. Dozwolone jest palenie na balkonach i na zewnątrz budynku oraz w budynku grill.
 2. Doba hotelowa obowiązuje od godziny 15.00 do godziny 11.00 dnia następnego. Przedłużenie pobytu nawet o kilka godzin wymaga wcześniejszych ustaleń.
 3. Goście kwaterowani są w godzinach od 15.00 do 23.00. Przybycie wcześniej niż przed godz. 15.00 i później niż po 22.00 oraz pozostawienie bagażu w recepcji i samochodu na parkingu wymaga wcześniejszych ustaleń.
 4. Niestawienie się Gości do godziny 09.00 rano dnia następnego (przyjazd na drugi dzień) jest równoznaczne z rezygnacją z pobytu.
 5. Goście Leśnego Dworku zobowiązani są do dokonania meldunku i dopłaty za pobyt w dniu przyjazdu. Goście w dniu przyjazdu dostają wiadomość sms z kodem do sejfu, w którym znajduje się klucz-chip otwierający wszystkie drzwi w obiekcie.
 6. Zabrania się użyczania pokoju osobom niezameldowanym. Osoby odwiedzające, mogą przebywać w Leśnym Dworku w godzinach od 10.00 do 20.00.
 7. W Leśnym Dworku obowiązuje zachowanie ciszy nocnej od godz. 23.00 do godziny 7.00. Zachowanie w obiekcie także w ciągu dnia nie powinno zakłócać wypoczynku innych gości. Na wieczorne posiady zapraszamy do naszego grilla.
 8. Palenie ognia w budynku grill dozwolone do godziny 24.00. Po zakończeniu grillowania, palenisko należy wygasić.
 9. Miejsce parkingowe jest zapewnione wszystkim Gościom bezpłatnie. Parking jest monitorowany ale nie strzeżony. Właściciele nie ponoszą odpowiedzialności za samochód oraz znajdujące się w nim rzeczy. Rowery i narty można zostawiać we wskazanym miejscu w obiekcie.
 10. Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wyrządzone uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia obiektu, powstałych z jego winy. Zobowiązani są powiadomić właścicieli o wystąpieniu szkody, niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
 11. Goście łamiący regulamin oraz wprawiający swym zachowaniem w zakłopotanie innych gości Leśnego Dworku, będą proszeni o opuszczenie obiektu bez zwrotu kosztów zarezerwowanego pobytu.
 12. Goście zobowiązani są w dniu wyjazdu zdać apartament w stanie nie pogorszonym oraz oddać do sejfu klucz-chip posługując się tym samym kodem co przy zameldowaniu.
 13. W Leśnym Dworku niestety nie przyjmujemy czworonogów.
 14. Wynajęcie apartamentu w Leśnym Dworku jest równoznaczne z akceptacją jego regulaminu.


REGULAMIN KORZYSTANIA Z SAUNY SUCHEJ I JACUZZI W „LEŚNEJ GROCIE”

 1. Leśna Grota - gdzie znajduje się sauna i jacuzzi czynna jest codziennie, w godzinach od 10.00 do 22.00. Goście Apartamentu Królewskiego mogą korzystać dłużej do godziny 24.00.
 2. Prawo do samodzielnego korzystania z sauny i wanny z hydromasażem mają goście pełnoletni. Dzieci i osoby niepełnoletnie mogą przebywać tylko pod opieką dorosłych.
 3. Przed wejściem do sauny należy zdjąć wszystkie przedmioty metalowe, okulary i szkła kontaktowe oraz obuwie (klapki). PRYSZNIC JEST OBOWIĄZKOWY, także przed wejściem do wanny jacuzzi.
 4. Sauna i wanna z hydromasażem powinna być wykorzystywana zgodnie z przeznaczeniem, wyłącznie jako forma odnowy biologicznej. Nie wolno niszczyć jej wyposażenia. Kamienie na piecu nie należy polewać olejkami, można polewać jedynie wodą. Po skorzystaniu, saunę należy zostawić wyłączoną, a na wannie-jacuzzi należy zasunąć pokrywę.
 5. W pomieszczeniu Leśna Grota obowiązuje zakaz palenia tytoniu, wnoszenia i spożywania napojów alkoholowych oraz środków odurzających. Osobom, których stan wskazuje na spożycie alkoholu lub środków odurzających zabrania się korzystania z sauny i jacuzzi.
 6. Nie odpowiadamy za przedmioty pozostawione w Leśnej Grocie.
 7. W przypadku zauważenia nieprawidłowości działania sauny lub wanny z hydromasażem (np; za niska temperatura) prosimy o zgłoszenie tego faktu do recepcji.
 8. Leśny Dworek nie ponosi odpowiedzialności za skutki zdrowotne przebywania w saunie oraz za zdarzenia powstałe na skutek złamania zasad bezpieczeństwa i powyższego regulaminu.
 9. PAMIĘTAJ PEWNE GRUPY CHORÓB I DOLEGLIWOŚCI, STANOWIĄ PRZECIWWSKAZANIE DO KORZYSTANIA Z SAUNY I JACUZZI.